Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Rota Belgelendirme Gözetim ve Teknik Kontrol Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. belgelendirme, periyodik kontrol ve gözetim hizmetlerinde profesyonel ve yenilikçi hizmet sunmayı hedefleyerek bu yola çıkmıştır. 2014 yılından bu yana uluslararası tecrübesiyle alanında deneyimli, dinamik, uzman yönetim ve teknik kadrosuyla güvenilir ve profesyonel hizmet vermektedir.

AMACIMIZ

Ülkemizin ve şirketimizin en değerli varlığı olan genç, çalışkan, tutkulu ve iyi yetişmiş insan kaynağıdır. Bu zengin kaynağı en etkin, en verimli şekilde kullanıp, yaratıcı, yenilikçi ve rasyonel bakış açısıyla birleştirerek hizmetlerimizi oluşturmak.

Bu hizmetlerimizi de sürekli iyileştirmek ve geliştirmek.

STRATEJİMİZ

Özel prensip ve değerlere sahip bu sektöre saygı gösteriyor, değişim ve karmaşıklığına uyum sağlıyoruz. Bu sebeple;

  • Objektif gerçeklikle kararlar alan, sorumluluklarının bilincinde, dinamik bir yönetim anlayışı.
  • Akılcı, üretken, özgüveni yüksek, kendine ve işine saygılı çalışanlar.
  • Çalışanları bütünleşen, güven iklimi var olan ve yetki devrine yatkın bir organizasyon.
  • Müşteri odaklı olup, mümkün olan en kısa zamanda müşterilerinin taleplerini, ihtiyaçlarını ve önerilerini dikkate alıp değerlendiren bir hizmet anlayışı.

GİZLİLİK VE TARAFSIZLIK

Rota Belgelendirme Gözetim ve Teknik Kontrol Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.  olarak başvurusu alınmış tüm firmalara/kişilere coğrafi konumuna, büyüklüğüne ve üye olduğu dernek ya da teşekküllere bakılmaksızın her koşulda eşit ve tarafsız olarak muamele edilerek, uygunluk değerlendirme mekanizmalarının tamamında, komite ve çalışanlarımızın gizlilik ve tarafsızlık prensiplerine bağlı kalmaları yapmış oldukları faaliyetlerde hiç bir tarafın baskısına maruz kalmadan ve hiçbir kurum ya da kişinin çıkarını gözetmeden objektif verilere dayalı güvenilir bir şekilde hizmetlerini gereği en önceliğidir.

Bunu sağlayabilmek için ROTABEL, olası çıkar çatışmalarını analiz etmiş gerekli önlemleri almıştır.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Linkedin